2003 yılında En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan uzman.com.tr, geçen 19 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük domain ve hosting firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Uzman Hosting Firmamız

Alan Adı

Bilinen bir web barındırma şirketiyiz, tüm web barındırma planlarımızla birlikte alan adı kaydı / transferi yapabilirsiniz.

99.9% Uptime Garantisi

Güvenilir üçüncü taraf şirketler tarafından izlenen tüm planlarımızla% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunuyoruz. Gündüz veya gece olsun, web sitenizin profesyonel ellerde güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Disk Alanı ve Trafik

Web barındırma hizmetimizde öne çıktığımızdan, dosyalarınız için muazzam depolama alanı elde edebilirsiniz. Farklı depolama seçeneklerine sahip çeşitli taktikler sunuyoruz.

30 Gün Para İade Garantisi

Web Hosting Hizmetlerinde , (Dedicated ve sunucu hizmetleri hariç) herhangi bir soru sormadan kayıt olduktan sonra bir ay içinde paranızı tam olarak geri alabileceğiniz 30 günlük bir para iade garantisi veriyoruz.

24/7 Teknik Destek

Uzmanlarımız günün 24 saati, haftanın 7 günü müşteri paneli üzerinden, yardıma ihtiyacınız olduğunda telefonla, canlı sohbet, destek talebi ile iletişime geçebilirsiniz. Sunucu yardımı, alan adı tescili, alan adı ve web sitelerinin transferi, barındırma ile ilgili konular, kontrol paneli rehberliği konularında yardıma ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmak için buradayız!

Her bütçeye uygun Çoklu Servis

İster büyük bir kurumsal şirket olun, isterse de ilk Wordpress blogunuzu kurmak isteyin sizin için doğru web barındırma planımız var.

cPanel - Çok Dilli Control Panel

CPanel adında çok dilli, kullanıcı dostu bir kontrol paneli sunuyoruz. Desteklenen diller Türkçe,İngilizce, Portekizce, Fransızca, Felemenkçe, Norveççe, İspanyolca, Almanca, Rusça, Ukraynaca ve Bulgar.

Hazır script kurulumları

Önceden yüklenmiş komut dosyaları, herhangi bir web barındırma bilgisi olmadan herhangi bir popüler uygulamayı / yazılımı yüklemenizi sağlayarak hayatı çok daha kolaylaştırır. Bir web sitemizi, blogunuzu, forumunuzu veya çevrimiçi mağazamızı tek tıkla başlatmak istersek, script installer ihtiyaçlarınız için doğru yazılıma sahiptir. Wordpress'ten Zen Cart'a kadar hepsine sahibiz!