Hakkımızda

Biz Kimiz?

Türkiye - Denizli Merkezli uzman.com.tr; 2003 yılından bu yana Web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

Muhtelif sektörlerin eksiklerini tespit ederek, şirketlerin internet üzerindeki konumlarını gerek web site, gerek kullandıkları iç yazılımlarla sağlamlaştırma yolunda adımlar atmaktayız. İnternet üzerinden çalışan sistemler günümüzde sıkça tercih nedeni olduğu gibi gelecekte de internet ve yazılım sektörü bu yöne doğru kaymaya devam edecektir.

HIZLILIK Proje geliştirme ve ileride talep edilebilecek müşteri desteği konusunda tüm özverimiz ile hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilmekteyiz.

KALİTE Yer aldığımız tüm projelerde kaliteye ve özgün tasarım çalışmalarına titizlikle eğilmekteyiz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Sektördeki gayemiz; hayata geçirdiğimiz projeler sonrası karşımızda memnun ve güler yüzlü müşteriler bulmaktır.

UZMAN HOSTING SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.