yükleniyor

Virtual Dedicated Server

Üstün Bulut Mimarisi ile Güçlü VDS Sunucular Üst düzey donanımlar ile sunduğumuz En iyi VDS Sanal Sunucu hizmetlerinde %99.8 uptime garantisi verilmektedir.

Linux Pro VDS 2GB

49 TL. / Aylık
40 GB SSD 1 Core X5675 Serisi İşlemci 2 GB ECC RAM 1 Gbps Port Sınırsız Trafik Ücretsiz Kontrol Paneli Linux centos işletim sistemi
Satın Al

Linux Pro VDS 4GB

99 TL. / Aylık
50 GB SSD 2 Core X5675 Serisi İşlemci 4 GB ECC RAM 1 Gbps Port Sınırsız Trafik Ücretsiz Kontrol Paneli Linux centos işletim sistemi
Satın Al

Linux Pro VDS 6GB

149 TL. / Aylık
70 GB SSD 4 Core X5675 Serisi İşlemci 6 GB ECC RAM 1 Gbps Port Sınırsız Trafik Ücretsiz Kontrol Paneli Linux centos işletim sistemi
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Hızlı Sunucularla Tanışın

Sunucu seçimi site veya özel yazılımlarınızın ihtiyaç duyduğu yüksek kaynaklara Uzman Hosting sunucularıyla erişin.

Paylaşımlı hosting paketlerinin işinizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Hemen bugün Kendi sunucunuzu kiralayın, yüksek performans avantajıyla ziyaretçilerinize en iyi deneyimi sunun.

Dilerseniz ihtiyacınız olan kaynakları ve sunucu işletim sistemini (Centos/ Ubuntu / Windows) kendiniz seçerek bütçenize özel kendi sunucunuzu oluşturabilirsiniz!

Neden Uzman Hosting Sunucuları?

Uzman Hosting yüksek performanslı ve yüksek kaynak (CPU, RAM, trafik, depolama alanı) kullanımı sunan, Telekom veri merkezinde Uzman Hosting kendisine ait alanda bulunan en yeni işlemcilere sahip özel bulut sunucular sayesinde müşterilerine kiralama hizmetini sağlamaktadır.

En güvenli sunucu hizmetini sunan Uzman Hosting ile projelerinizi Türkiye’nin en güvenli sunucularında barındırın!

En Uygun Sunucu Kiralama Fiyatları ile 
Tüm Kontrol Sizde!

Kaliteli ve yüksek performanslı Uzman Hosting sunucuları ile sunucu kiralamak için en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Seçtiğiniz özelliklere göre sunucu fiyatlarını istediğiniz şekilde belirleyebilir, bütçeniz dahilinde en iyi fiyatlarla sunucu kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik ücretsiz sunduğumuz özellikleri de sunucunuza dahil ederek, sunucu kiralamak için ödediğiniz fiyatlar bütçenizi aşmaz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!